صنایع مهندسی هارنس به عنوان اولین تولید کننده اسپرینکلر دکوراتیو (مخفی) Drop Down با بهره گیری از با بهره گیری از تجارب 20 ساله خود در حوزه ایمنی حریق و عضویت در سازمان های بین المللی BS و NFPA طی سال‌های 1393 و 94 پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون تشویق و حمایت از تولید ملی، تحقیقات اولیه خود به منظور تولید بارنده‌های آبفشان (اسپرینکلر) را آغاز نمود.

برای ارائه باکیفیت ترین محصول با انجام تحقیقات گسترده‌ ، از شرکت‌های تولیدی متعدد و معتبری در اروپا بازدید و در نهایت به همت مهندسان خبره بومی و همچنین بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا، توانست به عنوان اولین تولیدکننده این رسته در شرق کشور فعالیت خود را با نام تجاری “هارنس” آغاز نماید.

صنایع مهندسی هارنس مجهز به پیشرفته ترین آزمایشگاه تخصصی و تست محصولات منطبق با استاندارد ملی بارنده های آبفشان به شماره 1-22253 ، موفق به اخذ نشان استاندارد ملی و تأییدیه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شده است می‌توان برتری صنایع مهندسی هارنس به عنوان یک شرکت دانش بنیان نسبت به دیگر هم نوعان را در تولید اسپرینکلرهای مخفی (دکوراتیو) دانست.

تلاش‌های ما هم‌اکنون موجب اشتغال‌زایی بیش از 200 نیروی کار به صورت مستقیم وغیرمستقیم در میهن عزیزمان ایران شده است که خود این مسئله یک نیروی محرکه و امیدبخش برای ادامه راه محسوب می‌شود.
محصولات صنایع مهندسی هارنس در انواع مختلف بارنده آبفشان (اسپرینکلرهای)؛ بالازن، پایین زن، کنارزن، مخفی، دلوج، پنجره‌ای و… تولید شده و از آنجایی که تیم فنی این مجموعه دارای سوابق علمی و عملی در زمینه مشاوره، طراحی و تولید سیستم‌های اطفاء حریق می باشد ، توانسته است طی بازدیدهای صورت گرفته از مشتریان خود از خط تولید ضمن آشناسازی آنان با روند کار، اصل رضایت‌مندی را نیز حاصل کند.

هارنس هم اکنون با تولید محصول باکیفیت قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی به بازارهای جهانی می اندیشد.

0
تعداد محصولات
0
تعداد نمایندگان
0
تعداد مشتریان

برخی از مجوز ها و گواهینامه های شرکت